Kadir ALBAYRAK
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı
18 Şubat 1949 tarihinde Tekirdağ’da doğan Kadir Albayrak; ilk, orta ve lise eğitimini Tekirdağ’da tamamladı. 1971 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Vatani görevini tamamlamasının ardından Tekel Tekirdağ İçki Fabrikası’nın mühendis kadrosunda işe başladı. Mühendis olarak girdiği fabrikada sırasıyla; laboratuar şefi, şarap-rakı üretim amiri, işletme şefi, müdür yardımcısı ve son 15 yılda da fabrika müdürü olarak görev yaptı. 2007 yılında emekli olan Kadir Albayrak, 2010-2012 yılları arasında CHP Tekirdağ İl Başkanlığı görevinde bulundu. 2014 yılı Nisan ayından beri Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Doğu-Batı Trakya Belediyeler Birliği Başkanlığı hizmetlerini yürütmektedir.
 
Mehmet ÖZCAN
Keşan Belediye Başkanı
1956 yılında Keşan’a bağlı Seydiköy’ de doğdu. ilkokulu Seydiköy’ de, ortaokulu  Keşan Cumhuriyet Ortaokulu’nda liseyi Edirne  Lisesi’nde tamamladı. Ortadoğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Kamu Yönetimi Bölümü’nde bir dönem okuduktan sonra Cerrahpaşa Tıp Fakültesi bünyesinde bulunan Edirne Tıp Fakültesi’ne devam etti. Bu okuldan mezun oldu.Taksim Hastanesi’nde Genel Cerrahi İhtisası yaptı. 1991 yılından 2003 Aralık ayı sonuna kadar Keşan Devlet Hastanesi’nde Genel Cerrah olarak Keşan halkına hizmet verdi. Belediye başkan aday adayı olabilmek için bu görevinden istifa etti.28 Mart 2004 tarihinde yapılan yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) adayı olarak Keşan Belediye Başkanlığı’na seçildi. Özcan 29 Mart 2009'da yapılan yerel seçimlerde de seçimi kazanarak ikinci ve 30 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimleri de kazanarak  kez Keşan Belediye Başkanı seçildi. Özcan, evli ve bir erkek çocuk babasıdır.   
 
Sedat BALKI
Vize Belediye Başkanı
07.08.1964 yılında Vize ilçesinde doğdu. ilköğrenimini Namık Kemal ilkokulunda, orta ve lise öğrenimini Vize lisesinde, üniversite eğitimini Hacettepe Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümünü bitirerek tamamladı. Askerlik görevini yedek subay olarak tamamladıktan sonra, 25 yıl özel sektörde yöneticilik görevinde bulundu ve 2008 yılında emekli oldu. 2009 yılında Milliyetçi Hareket Partisi Vize İlçe Başkanı oldu. 30 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimlerde Vize Belediye Başkanlığına aday olarak Belediye Başkanı seçilme başarısı gösterdi ve halen görevine devam etmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.
 
Sertaç BALYEMEZ
Büyükmandıra Belediye Başkanı
 
 
Coşkun TANIŞ
Büyükçekmece Belediyesi Meclis Üyesi
 
 
Doğu-Batı Trakya Belediyeler Birliği
TRAKYAKENT
Tekirdağ Web Tasarım