Babaeski’de Çalışmalar Devam Ediyor

Babaeski Belediyesi tarafından ilçe merkezinde gerçekleştirilen içme suyu şebeke hattı ve kanalizasyon altyapı çalışmaları sonrası sıcak asfalt çalışmaları da başladı.

Babaeski Belediyesi tarafından ilçe merkezinde gerçekleştirilen içme suyu şebeke hattı ve kanalizasyon altyapı çalışmaları sonrası sıcak asfalt çalışmaları da başladı.

Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı açıklamasında Kurban Bayramına kadar ana merkezlerde asfaltlama çalışmalarını bitireceklerini belirterek, “Altyapı çalışmaları süresince ilçemizde en çok esnaflarımız mağdur oldular. Ben esnaflarımıza, yapmış olduğum kahvaltı sohbetlerinde birilerinin altyapı sorununu çözmesi gerektiğini söylemiştim. Sizlerin desteğiniz ile bu sorunu çözeceğimi dile getirmiştim. Çünkü altyapımız artık can çekişiyordu. Esnaflarımız bizlere altyapı çalışmaları süresince her zaman destek oldular. Ben hepsine tek tek teşekkür etmek istiyorum. Çünkü gerçekten yeri  geldi satmış oldukları ürünleri tozlandı yeri geldi müşteri kaybına uğradılar ama yapılan çalışmaların önemini bildikleri için geleceğimizi kurtaracak dev yatırımlara imza attığımızın farkında olduklarından her zaman bizlerin yanında oldular. Şimdi hep birlikte çarşımızı güzelleştireceğiz. Çarşımıza modern oturma grupları, canlı heykeller, renkli taşlar, modern peyzaj çalışmaları ile donatacağız. Sabah 07.00’den itibaren bizzat kendim çalışmaların başındayım. Ben Babaeski sevdalısıyım. Babaeski’me ve her şeyin en güzeline, en iyisine layık olan Babaeski halkıma hizmet etmek benim için çok büyük gurur ve onurdur. Ne söz verdiysem hepsini yerine getirmekteyim ve getirmeye de devam edeceğim. Babaeski’miz için yapacak nice projelerimiz, hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bu hizmetleri seçim kaygısı yaşamadan planlamakta ve hayata geçirmekteyiz. Eğer seçim kaygısı yaşasaydım deli cesareti isteyen altyapı çalışmalarına ilçemizde imza atmazdık. Bayramdan sonrada asfaltlama, parke taş çalışmaları ilçemizde devam edecek. Havalar müsait ettiği sürece mahallerimizin hepsinde yol yapım çalışması gerçekleştireceğiz. Bundan hiç kimsenin en ufak bir şüphesi olmasın. Ben ayrıca asfaltlama çalışmalarında gece gündüz çalışan tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim. Belediyecilik fedakârlık istemektedir. Babaeski’miz için ekibimle birlikte yılmadan, usanmadan çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

 

Doğu-Batı Trakya Belediyeler Birliği
TRAKYAKENT
Tekirdağ Web Tasarım