Babaeski’ye Ünal Baysan Caddesi

Çorlu Belediyesi Ocak ayı Olağan Meclis Toplantısı’na konuk olan Babaeski Belediye Başkanı Abdullah Hacı’dan, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan’a büyük sürpriz. 

Çorlu Belediyesi Ocak ayı Olağan Meclis Toplantısı’na konuk olan Babaeski Belediye Başkanı Abdullah Hacı’dan, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan’a büyük sürpriz. Başkan Hacı, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan’ın adını ölümsüzleştirmek istediklerini belirterek, Babaeski’de bir caddeye “Dt. Ünal Baysan Caddesi” adını verdiklerini belirterek, verdiği desteklerden ötürü teşekkür plaketi sundu.

Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan’ı Meclis Toplantısı’nda ziyaret eden Babaeski Belediye Başkanı Abdullah Hacı, 5 Ekim 2015 tarihinde belediye meclisinde aldıkları kararla Başkan Baysan’ın adını ölümsüzleştirdikleri Dt. Ünal Baysan Caddesi meclis karar beratı ve teşekkür plaketini takdim etti.

Ziyarette konuşan Babaeski Belediye Başkanı Abdullah Hacı, Babaeski’nin eskiyen altyapısının yenilenmesi çalışmaları sırasında kendisinin taleplerini geri çevirmediğini belirterek, “Sayın Başkanım Ünal Baysan, Babaeski’nin altyapı değişimi esnasında bize her türlü malzeme, makine ve teçhizat temini konusunda katkıda bulunarak, Babaeski halkının gönlünde taht kurmuştur. Biz de değerli başkanımızın bu katkılarından dolayı adının, ilçemizde sonsuza kadar yaşatılabilmesi için, belediye meclisimizin 5 Ekim 2015 tarih ve 186 sayılı kararı ile ilçemiz Dindoğru Mahallesi’nde bulunan Demiryolu Boyu Sokak adının düzenlemelerin ardından “Dt. Ünal Baysan Caddesi” olarak değiştirilmesini oy birliği ile karara bağladık. Kendisine ve Çorlu Belediyemize katkılarından dolayı bir kez daha teşekkür ederiz” dedi.

Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Babaeski Belediye Başkanı Abdullah Hacı ve Belediye Meclis Üyelerinin aldığı bu karardan ötürü kendilerine çok teşekkür ettiğini söyleyerek, “Büyük onur ve mutluluk duydum. Şahsım ve belediyemiz adına başta siz ve meclis üyeleriniz olmak üzere, değerli Babaeski halkına sevgilerimizi iletiyorum” diye konuştu.

 

 

Doğu-Batı Trakya Belediyeler Birliği
TRAKYAKENT
Tekirdağ Web Tasarım