Başkan Albayrak'ın Kurban Bayramı Mesajı

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı ve Trakyakent Belediyeler Birliği Başkanı Kadir Albayrak Trakya'lıların Kurban Bayramı'nı kutladı.

 
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı ve Trakyakent Belediyeler Birliği Başkanı Kadir Albayrak, Trakya'lıların Kurban Bayramı'nı kutladı. Başkan Albayrak yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi.
 
Toplumsal birlik ve beraberliğin güçlendiği, yardımlaşma, dayanışma ve şefkat duygularının en yoğun şekilde yaşandığı, sevgi ve saygının tüm yaşamımıza hakim olduğu bayramlarımızdan biri olan mübarek Kurban Bayramı'na ulaşmanın heyecanı ve mutluluğu içerisindeyiz.
 
Özellikle Kurban Bayramlarımız karşılıklı sevgi ve saygının zirve yaptığı, paylaşarak mutluluğu ve sevincimizi artıracağımız en özel günlerden biridir. Bu günleri dargınlıkları ve kırgınlıkları unutmak, muhtaç olanlara yardım elimizi uzatmak için bir fırsat olarak görmeliyiz.
 
Bu duygu ve düşüncelerle; sevginin ve kardeşliğin en sıcak şekilde hissedileceği, insanlarımızın birbirlerine sıkıca kenetleneceği, milli birlik ve beraberliğimizi sağlayan değerlerin her yönüyle yaşanacağı, sevgi ve huzur dolu nice bayramlar geçirmek temennisi ile tüm Trakya'lı vatandaşlarımın Kurban Bayramı'nı kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum" 

 

 

Doğu-Batı Trakya Belediyeler Birliği
TRAKYAKENT
Tekirdağ Web Tasarım