Trakyakent Eğitim Çalışması Lüleburgaz’da Yapıldı

Doğu-Batı Trakya Belediyeler Birliği’nin, Marmara Belediyeler Birliği işbirliğinde organize ettiği hizmet içi eğitim çalışmaları devam ediyor.


Doğu-Batı Trakya Belediyeler Birliği’nin, Marmara Belediyeler Birliği işbirliğinde organize ettiği hizmet içi eğitim çalışmaları devam ediyor.

‘Çevre Sorunları ve Yönetimi’ konulu eğitim çalışması, Trakyakent üye belediyleri personelinin katılımıyla Lüleburgaz Belediyesi evsahipliğinde, Lüleburgaz Aşkiye-Neşet Çal Sahnesinde gerçekleştirildi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Trakyakent Birlik Müdürü Behcet Atlı, “Trakyakent Belediyeler Birliği  olarak eğtimlerimize bugün Lüleburgaz ilçemizde, belediyelerimizin taleplerinden oluşan konular kapsamında çeşitli konu başlıkları altında devam ediyoruz. Tüm çalışmalarımızda olduğu gibi bu programımızda da bizlere destek olan üyemiz Lüleburgaz Belediye Başkanımız Emin Halebak’a ayrıca teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bugün sizlerle ‘Çevre Sorunları ve Yönetimi’ konusunu işleyeceğiz. Başarılı bir program geçirmenizi diliyorum. Eğitim çalışmalarımıza göstermiş olduğunuz ilgi ve katılımlarınız için de hepinize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Toplantıda Marmara Belediyeler Birliği Çevre Yönetimi Koordinatörü Ahmet Cihat Kahraman, ‘Çevre Sorunları ve Yönetimi’ konusu kapsamında, Disiplin olarak çevre, Hava kirliliği ve yönetimi, Su kirliliği ve kaynaklar, Katı atıklar ve yönetimi ve Türkiye’de ana hatlarıyla Çevre Mevzuatı konularıyla ilgili belediye personelini bilgilendirdi.

Kahraman, toplantının çok güzel bir ortamda gerçekleştiğini belirterek, düzenlenmesinde emeği geçen Trakyakent ve Marmara Belediyeler Birliği yönetimlerine teşekkür etti.

SUNUM:  Çevre Sorunları ve Yönetimi

 

 

Doğu-Batı Trakya Belediyeler Birliği
TRAKYAKENT
Tekirdağ Web Tasarım