Başkan Yüksel Çalışmaları İnceledi

Ergene ilçesini daha modern ve yaşanabilir ilçe haline getirmek için mesai gözetmeksizin gecesini gündüzüne katarak gerçekleştirdiği ziyaretlerle dopdolu bir hafta sonunu geride bırakan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, her hafta sonu olduğu gibi bu hafta sonunu da çalışmayla geçirdi.

Ergene ilçesini daha modern ve yaşanabilir ilçe haline getirmek için mesai gözetmeksizin gecesini gündüzüne katarak gerçekleştirdiği ziyaretlerle dopdolu bir hafta sonunu geride bırakan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, her hafta sonu olduğu gibi bu hafta sonunu da çalışmayla geçirdi.

Sosyal belediyecilik anlayışıyla vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz diyen Belediye Başkanı Rasim Yüksel, ‘ Ergene ilçesindeki tüm mahalleleri ziyaret ederek yapılan çalışmaları yerinde inceleyip, ziyaretlerle vatandaşlarımızın taleplerini dinlemeyi görev edindik. Vatandaşların sorunlarını isteklerini dinleyip sorunlara çözüm üreterek halkımızın taleplerine cevap bulmaya çalışıyoruz’ ifadelerine yer verdi.

Başkan Yüksel : Söz Verdiğimiz Gibi Her Mahallede Hizmetlerimiz Devam Ediyor

Hafta sonu mesai programı kapsamında Ahımehmet Mahallesi’nde devam eden kilit parke çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Yüksel ‘ İlçenin dört bir yanına hizmet götürmek adına çalışmalarımızı aralıksız sürdürürken, belirlenen programlar kapsamında ilçe genelinde hizmetlerimiz devam edecektir. Sağlık Mahallesi’nde tamamlanan, Yeşiltepe Mahallesi’nde devam eden alt yapı çalışmaların da sona yaklaşılırken, Vakıflar ve Ahımehmet mahallelerimizde devam eden yol çalışmalarıyla birlikte bir çok bölgemizde yol çalışmalarımız yapılmaktadır. Ahımehmet Mahallesi’nde yapılan kilit parke çalışmalarını yerinde inceleyerek, vatandaşlarımızın taleplerini yerinde tespit ettik. Her zaman vatandaşlarımıza söz verdiğimiz hizmeti yerine getirmeye devam edeceğiz’ dedi. Ahımehmet Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlarla sohbetin ardından Ergene Kapalı Spor Salonu’nun çalışmalarını incelediklerini ve hizmetlerin aralıksız devam ettiğini açıklayan Yüksel, hedefimiz geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza güzel eserler bırakabilmektedir. Bizler bu hedeften hareketle Ergene’de geleceğin mimarı olacak çocuklar için Ergene Kapalı Spor Salonu’nun temellerini attık, inşaatı çok hızlı devam ediyor. Çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Çok yakında güzel bir eseri Ergenelilerin hizmetine açmanın mutluluğunu yaşayacağız’ ifadelerine yer verdi.

Ardından Velimeşe Mahallesi Belediye Garajı bina boyasının yapıldığı çalışmaları inceleyen Belediye Başkanı Rasim Yüksel ‘ İlçe genelinde yapılan her çalışmanın takipçisiyiz. Hafta sonu boyunca Yeşiltepe ve Vakıflar Mahallelerimizde Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz çalışarak, alt yapı çalışmalarının yapıldığı bölgede çakıl döküm ve yol iyileştirme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İlçemizde çalışmalarımız belirlenen program dahilinde devam edecektir’ bilgisini kaydetti.

 

 

Doğu-Batı Trakya Belediyeler Birliği
TRAKYAKENT
Tekirdağ Web Tasarım