Taşınır ve Taşınmaz Mal Yönetmeliği Eğitimi

TRAKYAKENT Belediyeler Birliği'nin, üye belediyeleri personeline yönelik olarak düzenlediği eğitim çalışmaları devam ediyor.


TRAKYAKENT Belediyeler Birliği'nin, üye belediyeleri personeline yönelik olarak düzenlediği eğitim çalışmaları devam ediyor.

Eğitim programları kapsamında düzenlenen “Taşınır ve Taşınmaz Mal Yönetmeliği” konulu günübirlik eğitim çalışması Keşan Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Trakyakent Birlik Müdürü Behcet Atlı’nın takdim konuşmasının ardından açılış konuşmasını yapan Birlik Yönetim Kurulu Üyesi Keşan Belediye Başkanı Op. Dr. Mehmet Özcan, Trakyakent’in düzenlediği bu eğitimlerin personel adına çok önemli olduğunu vurguladı. Trakyakent olarak eğitim çalışmalarını farklı konulara ve yönetmeliklerdeki çeşitli güncellemelere yer vererek sürdüreceklerini ifade eden Başkan Özcan, eğitime katılan tüm personele teşekkür ederek başarılı bir program geçirmeleri temennisinde bulundu.

Eğitim çalışmasında Türkiye Belediyeler Birliği Mali Hizmetler Müdürü Yüksel Koçak konuşmacı olarak yer aldı. Koçak, ‘Taşınır ve Taşınmaz Yönetmeliği’ konusu başlığı altında, birçok konuda katılımcıları bilgilendirdi.

 

 

Doğu-Batı Trakya Belediyeler Birliği
TRAKYAKENT
Tekirdağ Web Tasarım