Trakyakent Encümeni Kaynarca’da Toplandı

Trakyakent Belediyeler Birliği Yönetim Kurulu Toplantısı, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak başkanlığında, Kaynarca Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Trakyakent Belediyeler Birliği Yönetim Kurulu Toplantısı, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak başkanlığında, Kaynarca Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Toplantıya Başkan Albayrak ile birlikte, Encümen Üyeleri Keşan Belediye Başkanı Op. Dr. Mehmet Özcan, Vize Belediye Başkanı Sedat Balkı ve Kaynarca Belediye Başkanı Serdar Türker katıldı.

Toplantıda gündem maddeleri görüşülerek karara bağlanırken, Birliğin Mart ayı içerisinde düzenleyeceği belediye personeline yönelik eğitim çalışma programları görüşüldü. Toplantıda ayrıca, Trakyakent’in Şubat ayı içerisinde düzenlediği "Protokol Yönetimi ve İmar Kanunu" konulu Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyelerine yönelik çalıştay ve belediye personeline yönelik “Harcama Belgeleri Yönetmeliği” konulu eğitim çalışması programları da değerlendirildi.

Başkan Albayrak, toplantının bitiş bölümünde yaptığı konuşmasında, Birlik Encümen Üyesi Belediye Başkanları ile Kaynarca Beldesinde birlikte bulunmaktan mutlu olduğunu ifade etti. Eğitim faaliyetlerinin önemine değinen Başkan Albayrak, programların etkin bir şekilde devam ettiğini ve personelin bilinçlenmesi ve gelişmesi adına oldukça yararlı olduğunu belirtti. Başkan Albayrak, toplantıya ev sahipliği yaparak kendilerini ağırlayan Kaynarca Belediye Başkanı Serdar Türker’e de teşekkürlerini iletti.

Toplantının ardından Başkan Albayrak ve Birlik Yönetim Kurulu Üyeleri, Kaynarca Belediyesi Ekrem İmamoğlu Halk Kütüphanesi ve Kaynarca’nın meşhur Koca Kaynağını ziyaret etti.

 

 

Doğu-Batı Trakya Belediyeler Birliği
TRAKYAKENT
Tekirdağ Web Tasarım