Trakyakent'ten Üyelere Teknik İnceleme Programı

Trakyakent Belediyeler Birliği Üye Belediyelerinin Başkan ve yetkililerinden oluşan heyet Eskişehir’de düzenlenen seminer programında buluştu.

Trakyakent Belediyeler Birliği Üye Belediyelerinin Başkan ve yetkililerinden oluşan heyet Eskişehir’de düzenlenen seminer programında buluştu.

Düzenlene bu program kapsamında hayata geçirilen başarılı şehircilik projelerini de yerinde inceleme fırsatı bulan Birlik Üyeleri, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’i de ziyaret etti.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen projeleri ve diğer tüm çalışmaları yerinde inceleyen belediye başkanları teknik inceleme programı kapsamında Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti. Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’in gerçekleştirdiği belediyecilik çalışmaları ile Eskişehir’in Türkiye’de örnek gösterilen bir şehir haline geldiğini belirtti.

Eşkinat, açıklamalarında; “Tekirdağ “Türkiye’de belediye başkanı denildiğinde partili partisiz herkesin örnek gösterdiği Sayın Büyükerşen, Eskişehir’de 1999 yılından beri çok önemli hizmetlere imza attı. Biz de onun adını yaşatmak amacıyla ilçemizin en önemli caddelerinden birine ismini verdik. Onun adı Trakya’da her zaman yaşayacak” ifadelerini kullandı.

Trakyakent Birlik Müdürü Behcet Atlı da Başkan Büyükerşen’i Birlik ve Belediyelerin hakkında bilgilendirirken, konukseverliği için de Büyükerşen’e teşekkürlerini iletti.

 

 

Doğu-Batı Trakya Belediyeler Birliği
TRAKYAKENT
Tekirdağ Web Tasarım