Trakyakent'ten Belediye Personeline Sosyal Medya Eğitimi

Trakyakent Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen belediye personeline yönelik Sosyal Medya Eğitimi 15 – 16 Mart tarihlerinde Tekirdağ’da gerçekleştirildi.

Trakyakent Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen belediye personeline yönelik Sosyal Medya Eğitimi 15 – 16 Mart tarihlerinde Tekirdağ’da gerçekleştirildi.

Beycon Group Genel Koordinatörü Elif Yardımoğlu kontrolünde yapılan eğitime, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve 11 İlçe Belediyesinin Basın Yayın ve Sosyal Medya Biriminde görevli personeli katıldı.

Yardımoğlu ve beraberindeki Sosyal Medya Uzmanları, "Sosyal Medya Takibi, Kullanımı" konu başlığı ile oluşturulan programda katılımcı personele geniş kapsamlı bilgiler verdi.

Uzmanlar iki günlük programda sırasıyla, birinci gün; “Yeni Medyanın Tanıtımı, Sosyal Medya Nedir? Genel Medya ile arasındaki farklılıklar, Dijital pazarlama Kavram ve Dinamiklerine Genel Bakış, bir Halkla İlişkiler Uygulaması Olarak sosyal Medyanın Kullanımı, Mecraların Genel dinamikleri Facebook ve Twitter” konularında katılımcılara bilgiler verdi.

Programın ikinci gününde; “Linkedin, Sosyal Medya Ekip İçi İletişim, Alt Yapı Oluşturulması SWOT Analizi, CRM-Sosyal CRM Nedir?, Monitoring, Gündem Takibi ve İçerik Planlama, Reklamlar, Sosyal Medyada Görselliğin Önemi, Kriz ve İtibar Yönetimi ve Yayın Verilerinin Analizi ve Raporlama” konuları işlendi.

Programın bitiş bölümünde, Beycon Group Genel Koordinatörü Elif Yardımoğlu katılımcıların sorduğu soruları yanıtladı. Yardımoğlu düzenlenen eğitimde üye belediyelerin personeli ile bir arada olmaktan dolayı memnun olduğunu belirtti.

 

 

Doğu-Batı Trakya Belediyeler Birliği
TRAKYAKENT
Tekirdağ Web Tasarım