Trakyakent Üyeleri Ram Trakya’nın Genel Kurul Toplantısına Katıldı

TRAKYAKENT Belediyeler Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri, Bulgaristan’ın Elhovo Şehri’nde düzenlenen RAM Trakya Belediyeler Birliği Genel Kurulu’na katıldı.


TRAKYAKENT Belediyeler Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri, Bulgaristan’ın Elhovo Şehri’nde düzenlenen RAM Trakya Belediyeler Birliği Genel Kurulu’na katıldı.

Toplantının açılış bölümünde yapılan konuşmalarda iki birlik arasında sürdürülen işbirliklerinin devamı temennisinde bulunuldu.

Trakyakent Yönetim Kurulu Üyesi Keşan Belediye Başkanı Op.Dr. Mehmet Özcan, Genel Kurulda yaptığı konuşmada, “Sizlerle beraber olmaktan mutluyuz. Birçoğunuzu tanıyorum. Hızla gelişiyorsunuz. Siz iyiyseniz biz de iyiyiz, kötüyseniz kötüyüz. Trakya Belediyeleri olarak sizler ve bizler büyük güç oluşturuyoruz. İşbirliklerimizin daha da gelişerek devamını temenni ediyorum. Sizlere de başarılı çalışmalar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Genel Kurulda konuşan Ram Trakya Belediyeler Birliği ve Parvomai Belediye Başkanı Angel Papazov’da, toplantıya katılan Türk belediye başkanlarına teşekkür ederek, “Siz değerli dostlarımızı aramızda görmekten onur duyuyoruz. İşbirliğimizin gelişmesi konusunda gerekenleri yapmalıyız” dedi.

Toplantıya Trakyakent Üyeleri Keşan Belediye Başkanı Op.Dr. Mehmet Özcan, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Vize Belediye Başkanı Sedat Balkı, Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin, Büyükmandıra Belediye Başkanı Sertaç Balyemez ve Birlik Müdürü Behçet Atlı katıldı.

Birlik Üyesi Belediye Başkanları, Ram Trakya üyelerini Nisan ayında Tekirdağ’da yapılacak olan Trakyakent Genel Kurulu’na davet ettiler.

 

 

Doğu-Batı Trakya Belediyeler Birliği
TRAKYAKENT
Tekirdağ Web Tasarım