Trakyakent Yönetimi Toplandı

Doğu- Batı Trakya Belediyeler Birliği TRAKYAKENT Nisan Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı ve Birlik Başkanı Kadir Albayrak başkanlığında yapıldı.

Doğu- Batı Trakya Belediyeler Birliği TRAKYAKENT Nisan Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı ve Birlik Başkanı Kadir Albayrak başkanlığında yapıldı.

Toplantıda Birlik Yönetim Kurulu Üyeleri Keşan Belediye Başkanı Op. Dr. Mehmet Özcan, Vize Belediye Başkanı Sedat Balkı, Büyükmandıra Belediye Başkanı Sedat Balyemez, Birlik Üyesi Alpullu Belediye Başkanı Saim Kırcı ve Birlik Müdürü Behçet Atlı yer aldı.

Yönetim Kurulu toplantısında gündem maddeleri ile Mayıs ve Haziran aylarında gerçekleştirilecek eğitim programları görüşülerek karara bağlandı.

Alpullu Şeker Fabrikasının özelleştirilmesi ile ilgili durum değerlendirmesi yapıldı.

Birlik Encümen Toplantısının tamamlanmasının ardından Alpullu Şeker Fabrikası'nın özelleştirilmesi konusunda yapılacak çalışmalar ile ilgili istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleşen toplantıya Başkan Kadir Albayrak ile birlikte Birlik Üyeleri Keşan Belediye Başkanı Op. Dr. Mehmet Özcan, Vize Belediye Başkanı Sedat Balkı, Büyükmandıra Belediye Başkanı Sertaç Balyemez, Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, Gelibolu Belediye Başkanı M. Mustafa Özacar, Lüleburgaz Belediye Başkanı Emin Halebak, Alpullu Belediye Başkanı Saim Kırcı, Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe, Ahmetbey Belediye Başkanı Mustafa Altıntaş, Yenimuhacir Belediye Başkanı Recep Ordu, Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat ve Pankobirlik Başkanı Ramis Özgen de yer aldı.

Toplantıda Alpullu Şeker Fabrikasının özelleştirilmesi süreci hakkında Pankobirlik Başkanı Ramis Özgen'den bilgi alındı ve bu yönde yapılacak çalışmalar görüşüldü.

 

 

Doğu-Batı Trakya Belediyeler Birliği
TRAKYAKENT
Tekirdağ Web Tasarım